biz her zaman var her şeyden daha onların görünüm için, eski Amerikan kamyonet seviyorum bazı garip nedenle. Belki onların V8 motorları için. Her durumda, bugün satışa, çok ilginç karşılaştı RK Motors Charlotte, Kuzey Carolina. Öyle bir Dodge D100 1965, ama herhangi bir bir, ama bütün restomod. Kuzu postuna Gerçek kurt.

Kaputun altında orijinal motoru da bulabilirsiniz ama olmayacak bir 6.7 litre V8 (408 inç küp) bir otomatik şanzıman A727 TorqueFlite ile, planı Motorları tarafından ayarlanmış Chevrolet kaynağı üç dişli o arka aks Ford Motor gücü gönderir. oldukça kabul edilebilir bir davranış söz (arka tambur ve) Modern süspansiyon, kremayer dişlisinin ya da ön disk frenleri ile Frankenştayn.

süspansiyon arkasında bağımsız ön ve dört kol pnömatik ve Ridetech tarafından imzalanan ve jant ile birlikte 18 ve 20 inç Daha sonra ön aks için boyut olarak Ziex 245/45 R18 ve 275/40 R20 Falken ile dişeti shod.

Geçerli rengin Bu atalarımla Dodge RAM görünüyor Çift tonlu Mineral gri ve mat 'Tectonic'in' gümüş, Weber'in Özel İç (Minnesota) tarafından oluşturulan Yolcu kabini, süre, deri kahverengi kaplı ve oturma türü vardır corrida tezgah (Kanepe, gidin) ve ait beyaz direksiyon gibi ilginç ve güzel dokunur bir ev sahibi, 1956 Oldsmobile.

fiyat evet, bir fahiş tad görüyoruz. Bunlar daha hiçbir şey daha az sormak $ 95,000 Bunun (yaklaşık 85,000 Euro), anlamak rağmen bu halde bırakarak çaba ve çalışma saatleri çok aldığını. Biz o parayla daha ilginç seçenekler düşünebilirsiniz, ama ... gerçeği onun nokta olmasıdır.

Tam galerisi »Dodge D100 restomod bakın (30 fotoğraf)

kaynak | RK Motors Charlotte
video | Youtube