Düşük maliyetli testi ve İspanya'da en çok satan otomobillerinden biri, 2015 yılında satışlarda gerçek Top 10 tam dördüncü sırada yer almaktadır. Konuşacak Dacia Sandero, Geçen yıl 25.338 adet satılan bir modeli, yalnız 2,43% pazar payı elde eder. onun tüm aralığı sahip az sayıda birim satmak markalar vardır.

biz ve en meraklı şüphe ortadan kaldırmak için, ben size 2015 yılının En 5. söyleyin: (. 32.271 adet) SEAT Leon, (31418 Ad.) Ibiza SEAT, Volkswagen Golf (25661 adet). Dacia Sandero (25338 adet. ) ve Volkswagen Polo (25,128 adet).. Gördüğünüz gibi size Volkswagen grubu arasında süzüldü olan tek Fransız vardır ve bir tesadüf değil.

Dacia ile Renault yaklaşımı başarılı oldu ve Sandero en güçlüdür. Biz 1.5 dCi 90 hp sürme, dizel motor Stepway test etti. Sadece dizel versiyonu da 90 beygir gücü ile üç silindirli 0.9 litre benzin bir seçim olsa. Ben marka en yöneticisi önceden belirlenmiş bir komut dosyası söz olarak satış aralığı ve maksimum basitlik, maksimum basitlik.

Dacia Sandero Motorpasion 02

İkinci bir araba arıyor birkaç / evlilik verilmesi gelir ki. Adam sorar Clio, sen, bkz onlara para vermek ve kadın hiçbir şekilde geçirecek söylüyor. Satıcı çıplak Sandero öğretir, adam çok çirkin olduğunu söylüyor. Sonra onlara kadınların fiyat ve estetik adamı (aslında iki) karşılayan bir Sandero Stepway, öğretirler. Satış yaptı.

iyi bir satın mı? Evet, hemen hemen her araba pazarı bizim ihtiyaçlarına uyan ve biz onlar 8 yıl ortalama bir arabadan iner satın alacak düşünün, eğer herhangi bir akım araba daha iyi olduğu normal ise iyi bir satın . Olası bir daha satın varsa Her durumda, bu test ile biz öğrenmek için çalışacağız.

başlayanlar fiyat, 12.630 Euro ile başlamalıdır, ama bizim birimi 50 fiyatını artırmaya çeşitli seçenekler sürer İçin Euro 14.000 euroyu geçiyor. Seçenekler bazı durumlarda değil diğerlerinde geçersiz kılınabilir. Temel klima, Bluetooth radyo CD ve deri direksiyon simidi ve değiştiren bulmak ekstralar gibi sürer. İkincisi hayati değil, ama 73 Euro görsel ve dokunmaya çok kazanır.

Dacia Sandero Motorpasion 04 Uzun yolculuklarda yumuşak kabarık yeğ yorgunluk Koltuklar

Düzenli GPS değerinde kullanırsanız seçenekleri baypas daha pahalı metalik birkaç kişi seçer boyayı (333 Euro), ve tarayıcıyı ama aslında sadece 230 Euro olup olabilir. Regülatör ve hız sınırlayıcı sahip telafi etmediğini yola gitmeyecek olursa, 150 Euro, ama başka türlü seyir kontrolü Bu iyi bir müttefiktir.

Biz maliyeti ve biz bu konuda fiyatı esas değer veren biliyorum. Değil o ... o en azından minimum bir araba arıyorsanız kendisi büyük bir satın olduğunu, temel Sandero olmadığı için ucuz nasıl. Bu durumda bütün bu rakip olma övünme yok seçebilir düşük maliyetli ancak aynı veya Sandero daha ucuza mal:

  • Peugeot 208 1.6 75 hp BlueHDi

  • FIAT Punto 1.3 Multijet 75 bg

  • Kia Rio 1.1 CRDi 75 hp

  • Renault Clio dCi 75 hp

  • Corsa 1.3 CDTI 75 CV

  • Hyundai i20 1.1 CRDi 75 hp

  • Ford Fiesta 1.5 TDCi 75 bg

  • Skoda Fabia 1.4 TDI 75 beygir

Dacia Sandero Motorpasion 05 Bu sürüm dekoratif pervaz olsa bile Spartalı pano

Tüm beş kapılı gövde ve dizel motor, her şeyden Sandero göre 15 bg daha azla da hepsi, evet, ama hepsi malzemeler ve, Daha yüksek kaliteli kaplamalar Dacia. Bazı durumlarda da onlar dolayısıyla biz Sandero bu sürümü eleştirel bakmak gerekir, daha çok ekipman var.

Ama Sandero Stepway birçok karşılaştırmak değil endişe yapar çekici bir görüntüye ve ekonomik araç konsepti, todocamino kendi lehine iki önemli avantajı vardır. Bakalım. Sandero her şey yeterlidir ve işleri de içeride geniş bir araç ve iyi bir çizme (320 litre) 'dir.

Biz vurulmak için gidiyoruz. Tekerleği başlatmak için sadece yükseklik ayarı ve koltuk yükseklik ayarı yoksun bulunmaktadır. Sadece segment, ancak diğer modeller koltuğu ayarı isteğe bağlıdır ve üzerinde saymak mümkün değil. koltuklar küçük bedeni toplamak ve kentsel sürüş için tutun ama biz yola giderseniz hedefimize daha yorgun geliyor.

Dacia Sandero Motorpasion 03 Koltuk görme raylar

o, dekoratif pervaz içeren sert ve kaba dokunma olmasına rağmen Plastik, baskın malzemedir ve. Ön kılavuzları ve bütün koltukların aşırı sadeliği garnizon olmaması bir kalite / fiyat ile bir ürün satın inancını zayıflatmak için alabilirsiniz, ancak Fakat, pratik bir şekilde kendimizi koymak ve lezzetleri geçebilir rakipsiz.

Öyle görünüyor, ama gösterge paneli Hiçbir araç bilgisayarı Güvenlik ve arka aks frenleri davul vardır üzerinde yeterli gerçeği ile gider. Ancak biz ön koltukların sırt dayanağı açısı kaput, ECO sürüş modu ve hassas ayarlama için bir tampon olarak, bizi tedirgin ayrıntıları bulabilirsiniz.

Şimdiye kadar Stepway için birkaç sopa verdik ve kendimi Sandero savunucusu düşünün. Zaten yukarıda bahsettiğimiz gibi, satın alma mantıklı olduğunu tabanlı Sandero veya benzin motorları ile en az donanımlı versiyonları biri. Evet biz şüphesiz ucuz bir fiyat satın bir araba olmadan orada konuşur. Yarın bu Dacia nasıl davranacağını görmek ve onu savunur nasıl olduğunu görmek için, saldıran tutun.

Motorpasión olarak | (Bölüm 2)