onun zamanla Alfa Romeo Quadrifoglio Stelvio 7 dakika, 51 saniye ve 7/10, SUV hızlı nürburgrıng nordschleıfe. muhteşem bir motor 2.9 V6 Bi-Turbo 510 hp tork 600 Nm cesaret Porsche Macan Turbo İtalyan alternatiftir.

Uzun Stelvio SUV segmentinde Giulia iyi duygular çevirmek mümkün olmuştur nasıl kontrol ettikten sonra, Stelvio Quadrifoglio'nun versiyonunun piyasaya gelişini bekliyor. Şimdi biz de fiyatı biliyorum ve Bu 104.000 avroya mal olacak.

Ortalama SUV Alfa Romeo hızlanan edebilen 3.8 saniyede 0'dan 100 km / s, ve 283 km / s azami hıza ulaşıyor. Onlar gerçekten dünyanın en hızlı SUV biri olarak yerleştirin kendi segmentinde, bir araba için muhteşem rakamlar.

Porsche Macan Turbo daha pahalı

Alfa Romeo Quadrifoglio Stelvio

Alfa Romeo sahiptir bugün Stelvio Quadrifoglio emir açtın ve bu ekstralar olmadan, temel versiyonunda 104.000 avro olacak olacak fiyatını açıkladı. Biz 400 beygir 4.8 saniyede 0'dan 100 km / s hıza yeteneğine sahip olan, en yakın rakibi Porsche Macan Turbo ile karşılaştırmak ve 266 km / h ulaşır.

Macan Turbo fiyat yüzden, 97500 Euro Alfa Romeo Quadrifoglio Stelvio biraz daha yüksek bir fiyat ile konumlandırılmış. İtalyan hızlı ve daha güçlü olmasına rağmen, Alman Stelvio belki sırf sayılar prim haklı telafi etmek mümkün olmadığı bir tanıma sahiptir, çünkü riskli bir pozisyondur.

Neyse, Alfa Romeo Quadrifoglio Stelvio ve Avrupa bayi ağında sipariş edilebilir ve yakında biz SUV melezleri olmak giderek eğiliminde olduğu zamanlarda bizim sokaklara akan ve göreceksiniz, spor severler için müthiş bir haber saf, kademeli olabilir olup.

Motorpasión olarak | Alfa Romeo Stelvio test: İlk Alfa Romeo SUV nokta