Yaklaşımı tatil seyahat, ve bu durumda her zaman gibi, şüpheler ortaya arabada köpeklerle yolculuk. Öyle görünüyor ki, ama kesinlikle köpekler en aracın gemiye gitti hayvanlardır daha balık ya hamster'la bir köpek, bir kedi, bir kuş, seyahat çok daha yaygındır. Biz bu yolda bizlere eşlik edecek bu dileğini şaşırmam böylece günün sonunda, hayvanlar en sadık şirketiz.

Ve başarıyla sonuçlanması için bizim hayvanla yolculuk yapmak için, bazı basit öneriler takip etmek daha iyi hiçbir şey yoktur.

Köpekler araba ile yolculuk çok önce başlıyor

Eğer evi terk etmeden önce, Hayvan iyi durumda olduğunu doğrulamak için önemlidir. veterinere ziyaret bize hayvanın durumunu öğrenmek için izin verir. genellikle şaşkın olsun bir hayvandır Ayrıca, belki veteriner biz yardımcı olmak için bazı ilaç sağlayabilir.

Üstelik İspanya'nın dışından seyahat ediyorsanız girebilir veya bir hayvan ile ülkeyi terk etmek bulunabilecek olası gereksinimleri hakkında bilgi almalısınız.

gezi hazırlarken, o su, yiyecek, oyuncak ve hayvan hijyen öğeleri getirmek için önemlidir. Biz bir bavul taşımak durumunda, köpek de gerekli. Ve size yardımcı olacaktır bu çanta da yolculuk sırasında daha rahat olması için.

aracın içinde, hayvanlar elverişli olmalıdır. Bize ceza durumunda handiest kaleminde yolun Genel Kurallar ne diyor unutmayalım:

Madde 18. Diğer yükümlülükler sürücüsü

  1. Bir aracın şoförü, aracı işgalcilere ve diğer kullanıcıları geri kalanını kendi güvenliğini sağlamak için hareket kendi özgürlüklerini, sürüş vizyonu ve kalıcı ilgi alanın zorunlu korumak zorundadır rota. Bu amaçla, uygun konumunu korumak için özel önlem almalıdır ve sürücü ve bunlardan herhangi arasında temas olup söz konusu yolcuların dinlenme ve taşınan nesne veya hayvanların doğru yerleştirilmesi tutun.

Ve sonra orijinal metne saf ilavesiyle, ekranlar ve mobil tüm gelir, ama o makalede yazdığı ilk şey kesin gereksiz risklerden kaçınmak için insanlar, nesneler ve hayvanlar yerleştirerek konuştu.

Nerede yolculuk sırasında köpek yerleştirmek için?

ani fren veya bir kaza durumunda, vurmak ve zarar, araç içinde oturanları zarar, ya da dışarı uçabilir köpek, hatta arabadan öngörülen. Köpek temel seyahat de bulunduğu ve konu bu yüzden.

Biz küçük veya orta köpekler hakkında konuşursak, ideal olarak bir taşıyıcı içinde yer yolculuk. Bunun için en iyi yer, ön koltukların arkasında döşeme tahtası olduğunu. Bu konum gündüz saatlerinde en güvenli ve aynı zamanda daha az ısı iradesidir. Biz kravat emniyet kemerini kullansalar bile, bir kaza durumunda, go koltuklarda yerleştirilen taşıyıcıya tehlikeli olabilir dikkat etmek çok önemlidir.

Hemen hemen her boyuttaki köpek koltuğuna doğrudan emniyet kemeri takmak ya da bazı özel koşum vardır. Sadece yakasından köpeği tutun olanlar ya hayvan için, emin değildir ve koşum birden fazla çapa noktası varsa, köpek daha güvenli olacak, daha az hareket edecek ve baş dönmesi riski daha azdır olacaktır.

Biz büyük köpeklerle konuşursak o büyük ve kapıda Ay varsa, o, bagajda yolculuk iyi konular olduğunu. Mümkünse, gövde ve insanlar için alanı arasında bir ızgara veya ağ ayrımı yerleştirerek, hatta biz hayvan ve torbalar bulunduğu bölgeyi tahsis önyükleme alanı arasında önerilir.

Her durumda, bu o olacak mutlaka birkaç saat uzayda kullanılan köpektir. Birkaç gün önce gezi orayı keşfetmek için önemlidir. Bu şekilde, yapmak zorunda yolla karşılaşabilir o kadar zor olmayacaktır.

Ve bir sonraki noktaya getiriyor.

O yolculuk ile yorgun alamadım; o asla

Araba ile seyahat eğlenceli ... bir köpeği doğmuş değilse. Bir hayvan için, Bir aracın gemiye yolculuk stresli olabilir. böylece arabada köpeklerle seyahat, ve biz sürücüler ihtiyacımız neredeyse olduğu kadar, bizim hayvan dinlenmeye ihtiyacı olduğunu tahmin gerekir. Veya daha da köpek seyahat için kullanılan değilse.

Biz her iki saatte bir veya her 200 kilometre do durur ele geçirmek sadece sürücüler olarak dinlenmeye, ancak hayvan bacaklarını germek anlamına. Arabanın kapısını açmadan önce kemer tutmak için çok önemlidir, ya da köpek çok dikkatli ve bitiş vadede olmadan koşturup gitmek için cazip olabilir.

arabaya alırken, her ihtimale hayvan başım yiyecek Ayrıca o zaman size biraz su, biraz bisküvi verebilir, ama çok fazla değil.

Biz bir köpek ile ancak başka hayvanla ne seyahat etmeyin?

bizimki aynı önerileri uygulamak az ya da çok köpekler ama kediler, hamster ya kakadular, değilseniz. Hayvan küçükse, bu yolculuk sırasında meydana gelebilecek su kaybı çok özenli olmalıdır. Biz bir kuş hakkında konuşmak Eğer kabin çağlayanlar bitmesini istemiyorsanız, belli ki bir kafesin içine götürecektir ...

Genel olarak, köpekler, kediler, kuşlar veya, daha derinlerde, onlar insan olarak bizim sağduyu hitap herhangi hayvanla araba ile seyahat için ipuçları bir sayıdır.