Zaman, bizim arkadaşlar uçar ve fark var değil 8000vueltas 10. yıl dönümü. Bunlar sürüş keyfi, saf spor otomobillerin çok odaklı bir blog severler olmaya başladı ve bugün ülkemizde üst düzey parça gün organizatörleri vardır.

Bu 10. yıldönümünü kutlamak için, 8000vueltas herkese açık bir sonraki Pazar, Kasım 12, bir olay organize. Hayır, bu bir devrede olmayacak ve fiyatları çok uygun.

8000vueltas olarak, onların 10. yıl dönümü motor, araba severler için bir buluşma yeri bir kutlama istiyorum, bu yüzden başka efsanevi bir yer tercih uzakta normal yerleri, Jarama devresinden taşımış Hipodrom de la Zarzuela Madrid.

Otoparkta ve yarış pistinde Birçok atlar

Pres 011 8000 2016

Orada olacak bir spor ve supercars için ayrılmış park alanı Tüm katılımcıların, orada bir sergi alanı araba, snack olacak ve öğle yemeği servis edilecek ve tabii diğer ırkları, at keyfini bir yer olacaktır.

Ne istedikleri otomobil severler çoğumuz Bu olaylarda yapmak için ne gibi zevk için birlikte oraya yani, arabalar hakkında sohbet ve savaş hikayelerini anlatmak.

9 Euro için iki seçenek

Çevre ve Restaraucion

katılmak için iki yol vardır olacaktır. İlki, olacak 'Kokteyl' o rezervasyonlu 9 Euro veya gişede 12 Euro, içerecektir: Hipódromo de la Zarzuela Park VIP giriş 1 içki (su, soda veya birlikte at yarışı 8000vueltas özel terasa erişim bahis 5 yarışları ve Büyük Dergisi Ödülü Merhaba 1 € nezaket zevk bira) ve tatma jambon Patabrava.

Diğer seçenek meze ve daha yüksek bir planlamaktır 'Öğle' 2 kursları ve Mallorca sorumlu tatlı oluşan. Gıda midede Sonra sonra, bu ikinci seçenek için seçen katılımcılar fiyatlı olan 50 Euro, Carudel Kulübü Madrid eşsiz manzarasına sahip VIP alanı erişebilecektir.

Önümüzdeki Pazar, imzalamak çok uzun sürmez iyi bir plan bulduk eğer öyleyse Açıkçası yerler sınırlıdır. Atlar sigortalıdır.

Motorpasión olarak | 26 görüntülerdeki parça günün 8000vueltas Deneyimler