o işler biraz düzenli Faraday Future, o FF91 projesini ileriye götürmek için çabalıyor Çinli sermaye ile ABD merkezli şirket olacak gibi görünüyor rağmen. onun Ultra lüks SUV, teknoloji, 1000'den fazla hp ve tamamen elektrikli tahrik ile aşırı geliştirilmekte olan ve birkaç gün filmi olma özelliğini içinde hala Pikes Peak Uluslararası Tümsek.

Orada, bir birim içinde Faraday Gelecek FF91 İlk kez yüz Tesla Model S P100D karşı yüz ve gelecek gelişir biz gizemli araba hakkında ampirik olarak görebilirsiniz için bu ölçülecektir. Bu arada, onlar gelişmiş sistemlerin bazı zeminde testi nasıl görebileceğiniz bir video yayınladı.

PPIHC vs Faraday Gelecek FF91 kavga!

toplanma yüksek beklenen nihai ağırlığı ve daha cömert boyutları Mücadele, mühendisler Faraday Gelecek FF91 kullanışsızlık geliştirmek için teknik yardımlar bir dizi uyguladı. çok dayanan Tümü, elektronik lot.

Yolcu kabini ve görünüşte cömert dingil mesafesi kat altına pillerle Bu büyük SUV benimseyerek açmak için yeteneğinizi geliştirmek dört tekerlekten direksiyon. biz test BMW 5 Serisi diğerleri arasında yaptığı gibi düşük hızlarda dönüş yarıçapı kapanış yanı sıra, yüksek hızda direksiyon tepkisini yardımcı olacak bu sistemin akıllı uygulama aynı derecede güçlü ve istikrarlı.

FF91 diğer taraftan faydaları tork Vektör, Dört tekerlek üzerinde kuvvet dağıtarak kontrollü bir şekilde araç dönüş iyi donatılmış dört amortisör desteklenir yardım etmek Yarı aktif süspansiyon.

yolunu oluşturan 156 eğrileri ile uğraşırken dışında onun 1065 CV gelen bu araçlar çok faydalı olacaktır rakım 1.500 metrenin ile 19,99 kilometre Dünyanın en ünlü tırmanış.

die reddeden bir karmaşık proje

Leeco finansal problemler, Gelecek Faraday matrisi, onların fabrika inşaatında 2018 duraklamalar daha 2019 ışık yakından görmek gerektiğini bir projenin tamamlanması için tekerlekleri de sopa koyarak edenlerdir, ödenmemiş tedarikçiler için ilgili sorunları talepleri Nevada ve ateş edilmeden önce Tesla listeleme gemiyi terk işçiler sadece kamuoyunu sızmayacaktı sorunlardan bazılarıdır.

halkanın bir köşesine işçilerin Faraday Gelecek belirlenmesi ve tartışmalı yönetim Yia Jueting (Leeco CEO'su) diğeri mücadelede şirketin nakit akışı sorunlarını çözmeye çalışırken can FF91 kocaman bir KO ile sona, Hatta asfalt üzerinde ilk üretim birimi adımı önce projeyi tamamlamak.

PPIHC için 15 gün Eksik 2017 ve umarım yükselişte çığır SUV kamaşması ve projenin tamamı için bir katalizördür. Yenilik risk ve bu fikirlerin kadar çılgın otomotiv paso geleceğini almayı gerektirir, ama daha iyi idam edilebilir.

Motorpasión olarak | Faraday Gelecek ve Lucid Motorlar iki giderek paralel ve rahatsız edici hikayeleri