superbıke energica Ego o senin adın için bu sayfalarda biz CRP ENERGICA adıyla Yukarıda sunduğum eğer, bizim için yeni değildir. Onun kalkış sokaklara döküldü ve nihayet bu gerçekleşecek gibi görünüyor yaklaşık 2011 Dünya ikincisi TTXGP elektrikli motosiklet kazanan beri konuşuyor.

Bu isimle CRP grubu Milano'da Uluslararası Motosiklet Fuarı'nda sokak sürümü, ENERGICA Ego sunar değil sokakta soyunma tarafından değişiklik durur orijinal CRP ENERGICA daha tıpkı, muhteşem agresif ve rekabetçi olmak, sadece olduğu için kuzu derisi giymiş bir aslan.

Bu ENERGICA Ego nihai rakamları bir çift bir motor söz 195 Nm 100 kW bir güç, 134 hp, Bu superbike taşıyabiliyor 240 km / h. beyan özerklik, pillerin ise 80 km / saat ortalama 150 km 11.7 KWs Birlikte verilen kısımlar, sürekli bir elektrik prizine dönerse kapasitesi 3.5 saat AC veya 30 dakikadan daha az içinde kapasite akımının% 85 şarj edilebilir KOMBO fişi 2.

sisteminiz Brembo frenleri Bu standart a olarak birleştirir Bosch ABS sistemi ve enerji geri kazanım KERS sağlayan bir fren sistemi. Bir kontrol platformunu kullanarak uzaktan Bluetooth ile teşhis, güvenlik ve kişiselleştirilmiş hizmetler yönetebilir.

Aydınlatma sistemi LED ışıkları son teknoloji sorumlu olacaktır. Ağırlığı, teyit zaten olacak 258 kg ve motor soğutma sistemi, bir yağlı soğutucu içinden olacaktır. Onun tablosudur bir TFT 4.3 inç dijital renkli optimum görüş.

kendi web sitesinde üretici tarafından bildirildiği üzere bu model olacak Ocak 2015 den satışa, Yaklaşık satışa sunulacak, 500 Euro depozito geri dışarı bir araç için ise iade desteklenen arada rezervleri 22.000 Euro, tüm pahalı bir fiyat biz konvansiyonel yakma R sektörle başa baş rekabet cesaret edecek bir bisiklet olacağını düşünürsek.

Tam galeri »ENERGICA Ego (12 fotoğraf) gör

kaynak | energicavideo | YouTubeMotorpasión Gelecekte | Yeni Sıfır SR 2014: artmış güç, daha fazla özerk, daha velocidadwindow.addEventListener ( 'yük', function () {$ () her (function (indeks, eleman) {$ (eleman) .elastislide ( 'galeri elastislide.'. )})})