Elon Musk tarafından kurulan şirket sadece gerektirir beklenti altında üçüncü çeyreği için mali sonuçlarını açıkladı. SpaceX CEO birini vaat beri ekonomik denge söz "cehennemi üretim" Model 3 ve darboğazları ve şimdi Tesla senin yıkıcı yolda para yakmaya devam edecek gibi görünüyor.

Zararlar son üç ayda iki katına çıkarıldığı: 619400000. Ancak beklenen satışların daha iyi olmuştur: 2.980 milyon önceden tahmin 2.940 milyon göre. , Raporunda görüldüğü gibi Bir% 10 daha az model S ve Model X üretecek üretken çabalar teslim edildi Model 3, odaklanmak durdurmak 222 tane.

250000 birimi zaten teslim edildiğini

imalat

"Biz, bu problemler ile ilgili ilk şişe boyunları karşılamak için devam etti ve tedarik zinciri veya üretim işlemlerinin herhangi biri ile herhangi bir temel sorun vardır"Bu raporu yansıtır. Gerçek şu ki Modeli 3 üretim oranı sürekli artıyor, fakat olmasıdır üretim hattında otomasyon yüksek derecede Bu bir meydan okuma olduğu kanıtlanmıştır.

Birkaç gün önce sadece, Nevada gigafactoría elektrik Tesla pil hücrelerini üreten Panasonic, Model 3 üretiminde darboğazların nedenleri tespit edilmişti çünkü üretim yakında artırabileceğini belirtti. O batarya paketinin üretim sürecinin parçaları henüz otomatikleştirilmiş ve bu nedenle üretim hedeflerinin altındadır edilmediğini belirtti.

Tesla modeli 3

Kendi adına, Tesla hala muhafaza meydan konusunda iyimser bu, model 3 üretme süreci kardeşleri S ve X daha daha otomatik olduğu anlamına gelir "ya da en azından her otomobil pazarı"Şirket Bahsedilen.

amacını karşılamak için 5000 Model 3 haftada "2018 yılının ilk çeyreği için en geç", Tesla beklenen modelin harcanan çabaları yönlendirilmesidir. Bu son çeyreğinde önceki çeyreğinden daha 222 3% 18 daha fazla 25.915 adet model S ve Model X ve model verilmiştir. üretim süreci gigafactoría Nevada ve Model 3 üzerinde durulacak: Ancak, dördüncü çeyrekte iki model yıldızın% 10'dan daha az olacaktır.

Zaragoza supercharger'lar istasyonu Tesla

Üçüncü çeyrekte, Tesla 250000 üniteyi teslim ve rapor artmaya devam ettikçe bu darboğazları, Model 3 rezervlerinin toplam oranını etkileyen beklemiyor. Bu yüzden satın alma düzenli süreci takip ve bir istemciye bahsediyoruz: Bu modelin en rezervleri kör olmuştur belirtmeliyiz (araba tat veya bakınız hatta olamazdı Elon Musk zaten uyardı) hangi olasılıkla gecikmelere rağmen bekleyin.

Misk sahip sayısız cephede gelince (bir gezegenlerarası insan türü yapmak veya bize toprak altında aşırı hızlarda seyahat almak) merakla beklenen elektrikli kamyon sunuyor. "16 Kasım Yarı Kamyon sunumu için, küresel kamyon sektörü için ne kadar güçlü elektrik iletimini gösterecektir"Şirket Bahsedilen.

tesla gösterge modeli 3

Ayrıca sadece 50 yük birimlerinin artı dünya çapında ek bir 126 ile, Şanghay, Çin'de yeni bir istasyon superchargers açtı.

Dediğimiz gibi, (Tesla olarak daha çok deli) bir şirketin erken yaşam, kırmızı ve siyah arasında genellikle sabit bir dans. Eğer kimse ne yaptığını yapınca, bozulma fiyatıdır.